Logowanie Google+ Logowanie Facebook Zaloguj się

Laureaci

ZWYCIĘZCY 1. TYGODNIA KAMPANII
Nagroda Autor zgłoszenia Szkoła
KURTKA darija (Żywiec) Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
KURTKA Ewa (Pruszków) Liceum Ogólnokształcące
POLAR Patrycja K. Liceum Ogólnokształcące
POLAR Oliwia O. Zespół Szkół Mechanicznych
POLAR Bogdan (Plotno) Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Pełczycach
POLAR Dominik K. Przedszkole Publiczne im. Kapitana Józefa Budzika w Łękawicy
POWERBANK Agnieszka (Babice) Zespół Szkół Mechanicznych
POWERBANK Dawid (Świeszynko) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
POWERBANK Krysia (Racibórz) Gimnazjum Nr 5 im. Jana Pawła II
POWERBANK kamil n. Zespół Szkół Mechanicznych
POWERBANK Kamil N. Technikum
POWERBANK Marcin B. Zespół Szkół Mechanicznych
POWERBANK Kamila (Chomiąża) Zespół Szkół Mechanicznych
POWERBANK Kamila (Chomiąża) Zespół Szkół Mechanicznych
POWERBANK Grażyna (Głubczyce) Zespół Szkół Mechanicznych
POWERBANK Bartek P. Zespół Szkół Mechanicznych
T-SHIRT Jakub (Miastko) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
ZWYCIĘZCY 2. TYGODNIA KAMPANII
Nagroda Autor zgłoszenia Szkoła
KURTKA Wojtek (Bydgoszcz) Zespół Szkół Budowlanych
KURTKA Róża (Racibórz) Gimnazjum Nr 5 im. Jana Pawła II
POLAR pawelzaj@interia.eu (Bałtów) Szkoła Podstawowa imienia Henryka Sienkiewicza w Skrudkach
POLAR Krzysiek (Gołuszowice) Szkoła Podstawowa nr 2
POLAR Karolina (Miastko ) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
POLAR Beata Z. Liceum Ogólnokształcące
POLAR Beata Z. Liceum Ogólnokształcące
POWERBANK Grzegorz (Głubczyce) Zespół Szkół Mechanicznych
POWERBANK KszakuThE G. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
POWERBANK KszakuThE G. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
POWERBANK Oskar D. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
POWERBANK Tomasz (Miastko) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
POWERBANK Dawid (Świeszynko) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
POWERBANK Szymon (Miastko) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
POWERBANK Jakub S. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
POWERBANK Patryk G. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
POWERBANK _ d. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
ZWYCIĘZCY 3. TYGODNIA KAMPANII
Nagroda Autor zgłoszenia Szkoła
KURTKA Barbara (Jelenia Góra) "Zespół Szkół Technicznych ""Mechanik"""
KURTKA Róża (Racibórz) Gimnazjum Nr 5 im. Jana Pawła II
POLAR Paulina B. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Pałecznicy
POLAR Krzysztof (Kołaczkowo) Społeczna Szkoła Podstawowa we Wszemborzu
POLAR Dariusz K. Liceum Ogólnokształcące
POLAR Małgorzata (Borzykowo) Szkoła Filialna w Borzykowie
POLAR Barbara (Jelenia Góra) "Zespół Szkół Technicznych ""Mechanik"""
POWERBANK arletka (świerzenko) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
POWERBANK michał (miastko) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
POWERBANK Łukasz (Brzeg) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Brzegu
POWERBANK pawelzaj@interia.eu (Bałtów) Szkoła Podstawowa imienia Henryka Sienkiewicza w Skrudkach
POWERBANK Oliwia O. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
POWERBANK Oliwia O. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
POWERBANK Dawid (Świeszynko) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
POWERBANK Jakub S. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
POWERBANK Jakub (Miastko) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
POWERBANK Beata Z. Liceum Ogólnokształcące
T-SHIRT michał (miastko) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
T-SHIRT Łukasz (Brzeg) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Brzegu
ZWYCIĘZCY 4. TYGODNIA KAMPANII
Nagroda Autor zgłoszenia Szkoła
KURTKA Julia (Obrowo) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
KURTKA Violetta (Płoszczyna) "Zespół Szkół Technicznych ""Mechanik"""
PENDRIVE Marcin W. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
PENDRIVE Zuzia R. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
PENDRIVE oliwia (miastko) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
PENDRIVE Julia (Miastko) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
PENDRIVE Milena (miastko) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
PENDRIVE Ania (Miastko) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
PENDRIVE Gosia (Miasko) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
PENDRIVE michał m. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
PENDRIVE Patrycja (Miastko) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
PENDRIVE Katarzyna (Łękawica) Przedszkole Publiczne im. Kapitana Józefa Budzika w Łękawicy
PENDRIVE Patrycja (Miastko) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
PENDRIVE Jakub W. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
POLAR Barbara (Jelenia Góra) "Zespół Szkół Technicznych ""Mechanik"""
POLAR Dawid W. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
POLAR Piotrek (Jelenia Góra) "Zespół Szkół Technicznych ""Mechanik"""
POLAR Bogusława (Jelenia Góra) "Zespół Szkół Technicznych ""Mechanik"""
POLAR Helena (Jelenia Góra) "Zespół Szkół Technicznych ""Mechanik"""
POWERBANK Oliwia P. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
POWERBANK Wanda (Jelenia Góra) "Zespół Szkół Technicznych ""Mechanik"""
POWERBANK Ewa (Jelenia Góra) "Zespół Szkół Technicznych ""Mechanik"""
POWERBANK Aleksandra (Miastko) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
POWERBANK Mieczysława (Jelenia Góra) "Zespół Szkół Technicznych ""Mechanik"""
POWERBANK Andrzej (Jelenia Góra) "Zespół Szkół Technicznych ""Mechanik"""
POWERBANK Monika (Jelenia Góra) "Zespół Szkół Technicznych ""Mechanik"""
POWERBANK Urszula (Jelenia Góra) "Zespół Szkół Technicznych ""Mechanik"""
POWERBANK Bartosz (Jelenia Góra) "Zespół Szkół Technicznych ""Mechanik"""
POWERBANK Janina (Jelenia Góra) "Zespół Szkół Technicznych ""Mechanik"""
RĘCZNIK Natalia S. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
RĘCZNIK Łukasz (Brzeg) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Brzegu
RĘCZNIK Marcin W. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
RĘCZNIK Marcin W. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
RĘCZNIK Jakub M. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
RĘCZNIK Maria (Miastko) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
RĘCZNIK Alicja W. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
RĘCZNIK Weronika W. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
RĘCZNIK Oliwia O. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
RĘCZNIK Rafał (Świerzno) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
RĘCZNIK Konrad (Kamnica) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
RĘCZNIK Kuba G. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
RĘCZNIK Patrycja K. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
RĘCZNIK Karolina (Miastko ) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
RĘCZNIK Paulina (Miastko) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
RĘCZNIK Marta J. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
RĘCZNIK Amanda (Skrzyszów) Przedszkole Publiczne im. Kapitana Józefa Budzika w Łękawicy
RĘCZNIK Beata Z. Liceum Ogólnokształcące
RĘCZNIK Marcin W. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
RĘCZNIK Mateusz W. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
RĘCZNIK Jolanta Z. Liceum Ogólnokształcące
RĘCZNIK Julia (miastko) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
RĘCZNIK Paulina W. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
RĘCZNIK Jakub K. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
RĘCZNIK Kuba K. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
T-SHIRT Łukasz (Brzeg) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Brzegu
T-SHIRT Krzysztof (Kołaczkowo) Społeczna Szkoła Podstawowa we Wszemborzu
T-SHIRT Magdalena (Piaszczyna) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
T-SHIRT Patrycja (Miastko) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
T-SHIRT Julia (Miastko) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
T-SHIRT Szymon (Miastko) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
T-SHIRT Jakub (Miastko) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
T-SHIRT Julia S. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
T-SHIRT Ewa (Jelenia Góra) "Zespół Szkół Technicznych ""Mechanik"""
T-SHIRT Katarzyna (Łękawica) Przedszkole Publiczne im. Kapitana Józefa Budzika w Łękawicy
T-SHIRT Dominik W. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku
T-SHIRT Patrycja (Miastko) Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku




polityka prywatności i cookies

Wszelkie pytania oraz ewentualne problemy związane z funkcjonowaniem serwisu prosimy zgłaszać na adres e-mail: promocje@ambasadamarek.pl